14°C
9°C

Publikācijas datums 17.04.2023

Bibliotēku nedēļas ietvaros Galvenās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļa aicina pieteikties dalībai aizraujošā komandu spēlē “Lieliskais 8”.

Spēle sastāv no 8 dažādiem interaktīviem uzdevumiem, piemēram, mēmoloģijas spēles (no interneta mēmēm izrietošiem jautājumiem), viena burta teikumu veidošanas (jāuzraksta trīs pēc iespējas garāki teikumi, izmantojot vārdnīcas), meklēšanas spēles “Grāmatu Bingo”; apvidvārdu un ventiņu valodas vārdu nozīmju minēšanas u.c. Dalībnieki, kuru rīcībā ir ierobežots laiks, var izvēlēties starp atsevišķiem spēles posmiem, nevis pildīt visus 8 uzdevumus.

Komandai jāsastāv no 3 līdz 7 cilvēkiem. Aicinām pieteikties gan skolēnus (īpaši gaidīsim pamatskolas pēdējās klases un vidusskolēnus (jaunāku klašu skolēnu komandās būtu vēlama skolotāja vai cita pieaugušā klātbūtne)), gan ģimenes (nav vecuma ierobežojuma, bet jāņem vērā, ka pirmskolas vecuma bērniem dažās spēles kārtās saturs varētu nebūt saistošs vai pa spēkam), draugu un domubiedru grupas, kā arī Ventspils uzņēmumu un iestāžu komandas.

Pieteikties spēlei varat, iepriekš sazinoties pa tālr. 63627364 vai 22015825. Ar klātienes pieteikumiem lūgums vērsties lasītāju reģistrācijas punktā.

Galvenā bibliotēka gaidīs zinošus, zinātkārus un atraktīvus spēlētājus!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums