3°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 03.04.2023

Tuvojas Lieldienas, aicinām ventspilniekus būt aktīviem un otrajās Lieldienās, 10. aprīlī, Ventspilī piedalīties tradicionālajā Lieldienu pārgājienā, kas ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus.

Dalībnieku pulcēšanās un iepazīstināšana ar maršrutu notiks 10. aprīlī plkst. 11:00 stāvlaukumā pie Ventspils Jūrmalas Enkuru parka, Loču ielā 28.

Maršruta garuma ir 12 kilometri un to varēs veikt 3 stundās, tas lieliski piemērots ģimenēm ar bērniem. Gājiens vedīs pa Ventspils jūras krastu un piejūras mežu apkārtni. Lūgums ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, iesakām līdz paņemt ūdens pudeli.

Pārgājiena beigās dalībnieki varēs cienāties ar gardu spēcinošu putru un siltu tēju.

Dalība pārgājienā ir bez maksas.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruni 29149170.

Pasākums organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums