21°C
19°C

Foto autors Ventspils Biznesa atbalsta centrs

Publikācijas datums 06.12.2022

Otrdien, 13. decembrī, 14.00 tiešsaistē, platformā ZOOM, norisināsies seminārs uzņēmējiem “Zviedrijas tirgus un biznesa kultūra”. Seminārā par biznesa iespējām sadarbībā ar Zviedriju pastāstīs Zviedrijas tirgus eksperte Austra Krēsliņa. Pasākumu rīko Ventspils Biznesa atbalsta centrs. Dalība seminārā ir bez maksas.

Seminārā varēs uzzināt par to, kā atšķiras Latvijas un Zviedrijas biznesa vide un kultūra, kāda ir zviedru mentalitāte un kādas preces un pakalpojumus mūsu uzņēmēji var piedāvāt Zviedrijas tirgū. Tāpat eksperte pastāstīs, kā nodibināt uzņēmumu Zviedrijā, kādas ir nodokļu likmes, potenciālā tirgus apjoms un īpatnības, aktuālie biznesa virzieni.

Austra Krēsliņa vairāk nekā desmit gadus bijusi Latvijas investīciju un attīstības aģentūras pārstāve Zviedrijā. Viņa strādājusi ar dažādām nozarēm, konsultējot Latvijas uzņēmumus par Zviedrijas tirgu un Zviedrijas uzņēmumus par Latviju. Kopš 2019.gada ir uzņēmuma “Baltic Reach” īpašniece un turpina strādāt ar uzņēmumu konsultācijām, kā arī ar cita veida tiltu celšanu starp abām valstīm.

Aicinām pieteikties ZOOM saites saņemšanai, aizpildot tiešsaistes anketu: ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums