15°C
15°C

Foto autors Ventspils kultūras centra arhīvs

Publikācijas datums 13.01.2023

Sestdien, 21. janvārī, plkst. 14:00 Ventspils Kultūras centrs aicina uz koncertu “Dziesmu putenis”, kurā piedalīsies senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne” (diriģente Angelika Dzintara), senioru sieviešu ansamblis “Vēju stundā” (vadītāja Angelika Dzintara), folkloras kopa “Pūnika” (vadītāja Ligita Lukševica), senioru deju kopa “Brīzīte” un deju ansamblis “Liedags” (vadītāja Inga Liepiņa).

Senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne”, gatavojoties šā gada Dziesmu un deju svētkiem, izpildīs dziesmas no Latvijas senioru koru koncerta, kas notiks 4. jūlijā Arēnā Rīga. Savukārt senioru sieviešu ansamblis “Vēju stundā” piedāvās Kurzemes puses autoru Viktora Pizāna, Miervalda Celmiņa dziesmas, kā arī tautas dziesmu apdares. Popes folkloras kopa “Pūnika” izdziedās savas mīļākās tautas dziesmas, kuru jau 20 gadus pastāvošās kopas dziesmu pūrā ir ne mazums. Deju ansambļa “Liedags” un senioru deju kopas “Brīzīte” dalībnieki koncertā izdejos skaistākās dejas no Dziesmu un deju svētku repertuāra – jestrākās bērnu dejas, kā arī svinīgas un pacilājošas senioru deju kopu dejas.

Lai arī Kurzemes pusē šobrīd sniegu nevaram baudīt, tomēr koncertā apmeklētāji varēs piedzīvot īsteni emocionālu puteni – krāšņu “Dziesmu puteni”.

Biļetes cena 3 EUR. Iepriekšpārdošanā biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums