17°C
9°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 14.04.2023

Sestdien, 22. aprīlī, no plkst. 11.00 Tilta dārzā un no plkst. 11.40 Reņķa dārzā norisināsies pavasara koku stādīšanas talka, aicinot dabas draugus pulcēties, lai kopīgi papildinātu zaļo pilsētvidi ar jauniem stādījumiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Šogad koku stādīšanas talkai apritēs jau 22 gadskārta, kuras laikā pilsētas zaļā ainava tiks papildināta ar 47 jauniem daudzveidīgiem kokaugu stādījumiem. Talkas sākums norisināsies Tilta dārzā plkst.11.00, kur tiks iestādīti 26 dažādi kokaugi, kā krūmi, ābeles, kļavas un arī eksotiskāki kokaugi, kā burvjulazdas, korintes, amūras mākijas, talku turpinot Reņķa dārzā, ap plkst. 11.40, kur parka ainava tiks papildināta ar 21 Balto vītolu šķirni “Salix alba “Sericea””.

Cimdi un darbarīki būs pieejami uz vietas. Pirms došanās uz talku dalībnieki ir aicināti izvērtēt laika apstākļus un saģērbties atbilstošos apavos un virsdrēbēs. Pēc čakli padarītā darbiņa talkas noslēgumā ikviens tiks cienāts ar siltu tēju un uzkodām.

 Koku stādīšanas talku, kā ik gadu, organizē Ventspils pilsētas dome un p/i ”Ventspils Komunālā pārvalde”. Detalizētāka informācija pieejama p/i “Ventspils Komunālā pārvalde” (tel. 63624269), vai Ventspils pilsētas domē Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā (tel. 63601124).

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums