18°C
9°C

Foto autors Oskars Jūra

Informāciju par starppilsētu autobusu satiksmi iespējams iegūt Ventspils autoostā un mājas lapās www.autoosta.lv  un www.1188.lv

Biļetes cena pilsētas autobusos: Nr.2, Nr.3,Nr.4,Nr.5, Nr.6, Nr.10 ir € 0,80.

Maršrutos Nr.1, Nr.11, Nr.11A, Nr.12, Nr. 13, Nr.8, Nr.9 cena ir € 1,00. 

Biļetes cena maršrutos: Nr.20, Nr.21, Nr.22, Nr.23  ir € 1,00.

Sabiedriskā transporta kursēšanas grafikus/ aktualizētie saraksti, skatīt šeit.

Ventspils sabiedriskā transporta kustības shēmu skatīt šeit.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” tika dibināts 1997. gada 14. martā, lai nodrošinātu pasažieru pārvadājumus Ventspils pilsētā, piepilsētā un tālsatiksmes pasažieru pārvadājumos, kā arī veiktu vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus pēc pasūtījuma.

Sākot no 2010.gada, pilsētas autobusu maršrutos pārvadājumus veic ar mazas ietilpības zemās grīdas autobusiem, kas atvieglo pārvietošanos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un vecākiem ar bērnu ratiņiem.Pasūtot autobusu tuvākiem un tālākiem braucieniem iespējams izvēlēties gan tūrisma klases autobusus, kas pasažieru ērtībām aprīkoti ar drošības jostām, kāju balstiem, atlokāmiem galdiņiem, lasīšanas lampām, gan iespējams nomāt arī mazāk aprīkotus autobusus, sākot no 16 līdz 69 sēdvietām.

Mantu glabāšana autoostā: autopasts.lv /+371-636-21351 

Bagāža ar “Ventspils reiss”:

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss”  pārvadā velosipēdus autobusu bagāžas nodalījumos tajos reisos, ko apkalpo lielas vai vidējas ietilpības starppilsētu autobusi, tāpēc pirms došanās ceļā vajadzētu painteresēties, kāds autobuss būs konkrētajā reisā.

Velosipēds ir jāiesaiņo tā, lai nenotraipītu pārējo pasažieru bagāžu un lai to būtu viegli ievietot un izņemt no bagāžas nodalījuma.

Par velosipēda pārvadāšanu ir jāmaksā, jo starppilsētu sabiedriskā transporta pakalpojuma pasūtītājs Latvijā par bagāžas pārvadāšanu ir noteicis konkrētu maksu 20 % apmērā no pilnas biļetes cenas.

Bez maksas sabiedriskajā transportā var pārvadāt rokas bagāžu līdz 8 kg, ja tās izmēri nepārsniedz 40 x 40 x 20 cm, kā arī, piemēram, kruķus, bērnu ratiņus un  invalīdu ratiņkrēslus, ja sabiedriskā transportlīdzekļa tehniskās iespējas to pieļauj. 

Suņus, kaķus, dekoratīvos putnus, mājputnu vai dekoratīvo dzīvnieku mazuļus, kas pārvadājami dzīvnieku aizsardzības jomu reglamentējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ( vakcinācijas apliecība, uzpurnis, pavada, dzīvnieks jāievieto somā  u.c.). Pasažierim, kurš pārvadā dzīvnieku, jārūpējas, lai tas netraucē citus pasažierus.

Atgādinām, ka jau 2018.gadā izveidota tūrisma karte “Latvijas valstiskuma veidošanās ceļi”, kurā iekļauti 7 maršruti, kurus iespējams izbraukt ar sabiedrisko transportu.Tāpat, izmantojot sabiedrisko transportu, iespējams izstaigāt atsevišķu Jūrtakas posmus. Sīkāku informāciju par šo var atrast  interneta vietnēs celotajs.lv un jurtaka.lv.

Ventspilī ir pieejami vairāki dzeramā ūdens punkti jeb āra brīvkrāni, kuros ir pieejams tīrs un kvalitatīvs ūdens no centralizētās ūdensapgādes sistēmas. Viens no tiem ir uzstādīts Kuldīgas ielā pie autoostas. Pilsētā esošie dzeramā ūdens brīvkrāni darbojas sezonāli – no maija līdz oktobrim.

+371 63629904
[email protected]
www.1188.lv
Pr.
Ot.
Tr.
Ce.
Pk.
Se.
Sv.

05:00 - 20:00

Kuldīgas iela 5

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums