27°C
14°C

Foto autors Ventspils Tūrisma informācijas centra foto arhīvs

Īsākais ceļš ar prāmi – tikai 8,5 stundās no Ventspils uz Nīnashamnu Zviedrijā! Ventspils‒Nīnashamna ir īsākais maršruts starp Baltiju un Skandināviju. 

Stena Line piedāvā 24 reisus nedēļā ar prāmjiem Stena Baltica un Stena Scandica.

Stena Scandica Nīnashamnas ostā ieradās 2021. gada . 27. jūlijā, veicot savu pirmo nakts reisu no Ventspils. 

Prāmis Stena Scandica ir 222 metrus garš, un tajā ir 202 kajīšu, tā ietilpība ir 970 pasažieri un 2875 līnijmetri kravu vienībām, kā arī papildu automašīnu klājs.

Baltijas jūrā 2022. gada  19. janvārī savā pirmajā reisā maršrutā Ventspils‒Nīnashamna devās jaunais prāmis Stena Baltica.

Stena Baltica ir 222 metrus garš, un tajā ir 202 kajītes. Prāmis var uzņemt 970 pasažieru, un tajā ir 2875 līnijmetri kravu vienībām, kā arī papildu automašīnu klājs. Prāmim ir atjaunināts interjers, jaunas kajīšu kategorijas, plašs veikals ar lieliskiem piedāvājumiem zināmām zīmolu precēm, atpūtas zonas un dažādas ēdināšanas iespējas, kā arī atvērtais klājs.

Stena Scandica un Stena Baltica nodrošina par 30% lielāku kravas un par 70% lielāku pasažieru ietilpību, plašākas atpūtas iespējas un vēl patīkamāku ceļošanas pieredzi uz kuģiem gan mūsu maršrutos uz Latviju, gan no tās.

Biļešu cenas un pramju kursēšanas grafiks pieejams Stena Line mājaslapā www.stenaline.lv

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums