9°C
9°C

Foto autors Ventspils Tūrisma informācijas centra foto arhīvs

SU MobilCentrs ir komerciāla organizācija. Sociālais uzņēmums tika izveidots, lai apmierinātu pilsētas iedzīvotāju pieprasījumu pēc mobilitātes pakalpojumiem cilvēkiem ar KT.

MobilCentrā ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai nodrošinātu mobilitāti cilvēkiem ar īstermiņa vai ilgtermiņa mobilitātes zudumu, sākot no kruķem un beidzot ar elektriskiem ratiņkrēsliem, kurus irr iespējams iznomāt pa dienām.

Pakalpojumi:

1. Invalīdu pacelšana kalnā (SIA MobilCentrs);
2. Pastaigas (SIA MobilCentrs – aprīkojuma piegāde + palīdzības pakalpojumi, Biedrība  ”Integrācijas Inkubators’” – pats aprīkojums);

Palīgierīces:

• kāpšanai pa kāpnēm- pacelšanas iekārta invalīdiem Sano Liftkar PTR160
• braukšanai bezceļā – visurgājējas iekārtas Freedom Trax (ASV) Modelis FT1 cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslos.

Kāpurķēžu ierīces Freedom Trax (ASV), modelis FT1 cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslos un pacelšanas iekārta invalīdiem Sano Liftkar PTR160 – kāpšanai pa kāpnēm. Iekārtas sniedz iespēju pārvietoties pa zemi ar nevienmērīgu segumu – smiltīm, sniegu, zāli, kā arī nokļūt kalna virsotnēs un baudīt dabas un pilsētas ainavas no vietējā kalna – Lemberga hūtes.

Pakalpojums tiks piedāvāts bez maksas visām personām ar invaliditāti, kuras vēlas saņemt mobilitātes pakalpojumus, vienojoties par to pēc iepriekšēja pieraksta – pastaigām pilsētas pludmalē, Briežu dārzā, ”Lemberga hūte” kalna pakājē un citos dabas objektos pilsētas robežās. Tiek piedāvāti arī asistenta pakalpojumi.

+371 29570404
mobilcentrs@inbox.lv
iincubator.weebly.com
Pr.
Ot.
Tr.
Ce.
Pk.
Se.
Sv.

08:00 - 22:00 (Ar iepriekšēju pieteikšanos)

Katoļu iela 52

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums