20°C
19°C

Foto autors Kino Rio foto arhīvs

Ventspils Vecpilsētā, Pils ielā 28, jau vairāk kā 100 gadus tiek demonstrēts kino. Kinoteātra ēka ir cieši saistīta ar pirmās Latvijā veidotās spēlfilmas “Kur patiesība” tapšanu, kuras režisors bija ēkas sākotnējais īpašnieks Gilioms Berlīns. Lomās piedalījās Ventspils teātra aktieri un kinoteātra darbinieki. Agrāk kinoteātris tika dēvēts kā “Ziemeļpols”. Vēlāk tas tika pārdēvēts par “Kolizeju”, “Ainu”, “Komjaunietieti”! Kopš 1997. gada kinoteātris ieguvis savu jauno nosaukumu – kino “RIO”.

Soli pa solītim kinoteātris tika uzlabots par saviem līdzekļiem. 2013. gada pavasarī kinoteātrī lielajā zālē notika plaši rekonstrukcijas un digitalizācijas darbi. Papildus tam, tika veikti arī uzlabojumi skaņas sistēmā un uzstādīts moderns kinoekrāns, kas dod iespēju skatītājiem izbaudīt kvalitatīvu attēlu un ar skaņas effektu palīdzību, izbaudīt katru filmas momentu. 2014. gada ziemā tika pilnībā pārbūvēta un atjaunota mazā zāle, lai skatītājiem būtu iespēja redzēt vēl plašāku filmu klāstu.

Kinoteātrī “RIO” uz doto momentu darbojas divas zāles: lielā zāle ar kopējo sēdvietu skaitu – 240 sēdvietas un mazā zāle ar kopējo sēdvietu skaitu – 90 sēdvietas.(Mazajā zālē nav iespēja piekļūt ar invalīda ratiņiem). Ir padomāts arī par skatītāju komfortu, ko katrs var baudīt jaunos un ērtos krēslos. Liels pārsteigums tiem, kas mīl skatīties filmas balkonā. Tagad kino “RIO” balkonā ir VIP zona ar ērtiem krēsliem un divvietīgiem dīvāniem, kas ļauj baudīt jaunākās filmas ar lielāku komfortu.

Papildus informācija:

  • Telpas svinībām

  • WC

  • Wi-Fi

+371 22480248
[email protected]
www.kinorio.lv
Tr.
Ce.
Pk.
Se.
Sv.

(Kase atveras 1h pirms pirmā seansa)

Pils iela 28, Ventspils

Pils iela 28

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums