23°C
12°C

Foto autors City bee foto arhīvs

SIA „CityBee Latvija“ nodrošina plašāko automašīnu koplietošanas pakalpojuma pārklājumu Latvijā, piedāvājot aptuveni 800 automašīnu. Šobrīd mūsu autoparkā ir pieejami vairāk kā 30 dažādi automašīnu modeļi, tai skaitā arī kravas busi. Autoparka vidējais vecums ir 1 gads. Šogad SIA „CityBee Latvija“  ir paplašinājis koplietošanas automašīnu zonas vairākās Latvijas pilsētās.

Šobrīd CityBee  pakalpojums pieejams 11 Latvijas pilsētās – Ventspilī, Rīgā, Siguldā, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ogrē, Salaspilī, Carnikavā, Ādažos un Olainē. CityBee  nodrošina arī iespēju doties uz citām Baltijas valstīm bez iepriekšējas saskaņošanas.

Lai uzsāktu CityBee pakalpojuma izmantošanu viss, kas tev nepieciešams ir B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība un bankas karte.

Lejupielādē aplikāciju vadierīcē un ievadi visu nepieciešamo informāciju, pievienot savu transportlīdzekļa vadītāja apliecību un bankas kartes datus.

Reģistrācija aizņems vien 60 sekundes!

Pēc reģistrācijas apstiprināšanas aplikācijā varēsi aplūkot visas pieejamās automašīnas un Citybee zonas.

Kāda ir cena un kā tā tiek aprēķināta?

Pavisam vienkārši, izmantošanas laiks + nobrauktie kilometri, vai arī vari izvelēties kādu no priekšapmaksas paku piedāvājumiem ar fiksētu cenu. Viss ir iekļauts cenā – degviela, stāvvietas izmaksas visā CityBee zonā un apdrošināšana.

+371 27265460
www.citybee.lv

ventspils

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums