18°C
16°C

Ar Kurzemes plānošanas reģiona līdzdalību sadarbības projekta ietvaros ir tapis jauns tūrisma maršruts “Baltu ceļš”, kur Kurzemē ar maršrutu atgādina par senajiem kuršiem un popularizē 29 tūrisma objektus. Papildu galvenajam maršrutam ir sagatavoti divi tematiskie maršruti: “Kuršu cīnītājs. Sajūti kuršu spēku!” un “Kuršu kulta vietas. Izjūti kuršu svētumu!”

Maršruts „Baltu ceļš” aicina doties teiksmainā ceļojumā, lai iepazītu senās baltu zemes un to iedzīvotājus: drošsirdīgos kuršus, varenos zemgaļus un dzīvesgudros sēļus. Tas veidots trīs lokos – kuršu, zemgaļu un sēļu un iepazīstina ar senajām dzīvesvietām – pilskalniem, nozīmīgākajām kauju vietām, svētvietām un mitoloģijas objektiem, muzeju arheoloģiskajām ekspozīcijām un izglītojošajām programmām, amatniecības centriem un to amatniekiem un atgādina par senvēsturē nozīmīgām personām. Maršruts ir 2145 km garš un katrs no lokiem ietver teritoriju gan Latvijā, gan Lietuvā. 

Lejupielādei pieejama šeit: Ceļvedis “Baltu ceļš”  

Galima atsisiųsti čia: Vadovas “Baltu kelias” 

For downloading available here: Guidebook Balts road 

Papildinātā realitāte Sekojot līdzi mūsdienu tendencēm, ceļvedī ir iekļauts papildinātās realitātes risinājums, kur nepieciešams lejupielādēt GemAr aplikāciju. Cerams, ka ceļotāji kā noderīgu atzīs savienojumu ar google karti:

Lejupielādei pieejama šeit: Maršruta “Baltu ceļš” karte 

Galima atsisiųsti čia: Maršruta “Baltu ceļš” karte

For downloading available here: Maršruta “Baltu ceļš” karte 

www.baltukelias.lt/lv

Dārzu iela 6

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums