12°C
15°C

Foto autors Viesu māja "Country Guest House"

Viesu māja atrodas 5 km attālumā no Ventspils pilsētas centra, 5 metru attālumā no Packules upes un privāta dīķa. Ir pieejama peldvieta upē un dīķī, kā arī makšķerēšanas vieta.

Ērtības un aprīkojums: Viesu mājā pieejams bezmaksas Wi-Fi, divas terases (pirmajā un otrajā stāvā), šūpoles un šūpoļtīkls otrajā stāvā. Bērniem pieejamas rotaļlietas, krāsojamās grāmatas, Lego un spēles. Virtuvē ir ledusskapis, tējkanna, trauki un mikroviļņu krāsns. Pagalmā atrodas grills, plīts katlam ar katlu, divas kanoe laivas (4-6 personām), badmintona laukums un mūzikas centrs.

Numuriņi:

1. stāvs:

  • 1. numurs: Piemērots līdz 7 viesiem. Aprīkots ar virtuvi, labierīcību istabu, dušu, lielo gultu (160×200 cm), galdu viesistabā, skapi un izeju uz terasi.

2. stāvs:

  • 2. numurs: Piemērots līdz 5 viesiem. Aprīkots ar četrām vienvietīgām gultām, vienu saliekamo gultu, galdiņu un izeju uz terases balkonu.

Viesu māja “Country Guest House” piedāvā lielisku atpūtu dabas mīļotājiem un ģimenēm, nodrošinot dažādas izklaides iespējas un komfortablu uzturēšanos ar plašu aktivitāšu klāstu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

+371 22059197

Jaunbloķi, Packules ciems, Tārgales pagasts, Ventspils novads, Latvija, LV-3621

Jaunbloķi, Packules ciems, Tārgales pagasts, Ventspils novads, LV-3621, Latvija

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums