4°C

Koncertā piedalīsies daudzi populāri mūziķi un dziedošie aktieri no visiem Latvijas teātriem. Jubilejas koncertā uzstāsies Dita Lūriņa, Raimonds Celms, Marija Naumova, Normunds Rutulis, grupa “Citi zēni”, Veronika Plotņikova, Ilona Bagele, Artis Robežnieks, Karīna Tatarinova, Edgars Pujāts, Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, Ieva Puķe, Elīna Vāne, Ģirts Rāviņš, Baiba Vanaga, Mārtiņš Kanters un citi.

“Jūras vārtu” 15. dzimšanas dienas lielkoncertā tiks ņemts talkā pat īpašs mākslīgā intelekta rīks – “Jubilejas Kalendārs”. Tas mainīs vizuālos tēlus un runās dažādu populāru aktieru un dziedātāju balsīs, palīdzot mūziķim Mārtiņam Kanteram vadīt šo koncertu. Atraktīvā veidā tas ļaus atskatīties uz teātra nama vēstures spilgtākajiem mirkļiem, kas mīsies  ar efektīgiem populāru mākslinieku  priekšnesumiem uz skatuves un iepriekš iefilmētiem, īsiem sveicieniem, kas sūtīti  no visneiedomājamākajām vietām Latvijā, Eiropā, pasaulē un visā visumā.

Jubilejas lielkoncertu organizē SIA “Kurzemes filharmonija”,  jubilejas lielkoncertu veidos producents Aigars Dinsbergs un režisors Valdis Pavlovskis.

Saistītie pasākumi

Seko mums