18°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 12.09.2023

2023. gada 17. septembrī, Ventspils Maratona laikā, no plkst.9.00 līdz 15.30 būtiski tiks traucēta sabiedriskā transporta kustība: netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un starppilsētu un novada maršrutos, kas minētajā laikā iebrauc (izbrauc) Kuldīgas un Liepājas virzienā.

Ventspils maratona laikā būtiskas izmaiņas skars autobusu maršrutus nr. 5.,6., 22.,23. Sabiedriskā transporta reisi, kuri kursē no Pārventas un laika posmā no plkst.10.00 līdz aptuveni 14.10 kursēs tikai līdz pieturai  “Centrs”. Līdz ar to iepriekš minētajā laika sabiedriskais transports virzienā no centra uz slimnīcu, Inženieru ielu, Meža kapiem vispār nekursēs. Tā kā satiksmei ir slēgts Lielais prospekts, tiek mainīts autobusu kursēšanas ceļš, un slēgtais posms no plkst.9.00 līdz 10.00 tiks apbraukts par Jūras ielu.

Laikā no aptuveni plkst.10.00 līdz aptuveni plkst.14.10 neapkalpos autobusu pieturas Mego, Viesnīca “Dzintarjūra”, Bērnu pilsētiņa, Baltais krusts, Reņķa dārzs abos virzienos un visas pieturas Saules ielā un Ganību ielā.

Maršruts nr.1 uz Tārgali un nr.8 uz Staldzeni slēgto posmu apbrauks par Jūras un Aleksandra ielu. Šajos maršrutos tiks apkalpotas visas pieturas.

Maršrutā nr.4A netiks izpildīti reisi plkst.13.15 no centra un plkst.13.40 no Selgas.

Maršruti nr.3 un nr.4 uz Gāliņciemu slēgto posmu apbrauks par Jūras ielu, Brīvības ielu, Durbes ielu (līdz Kuldīgas ielai) un tālāk pa ierasto maršrutu. Šādi kursēs arī starppilsētu maršruti Kuldīgas – Liepājas virzienā. Šajos maršrutos neapkalpos pieturu Ganību ielā (pie Pāvila ielas), pagaidu pieturu Pāvila ielā, pieturas pie Reņķa dārza.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi pieturās izvietotajai informācijai, kā arī plānot braucienus savlaicīgi.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums