22°C
20°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 02.05.2023

Šonedēļ Ventspils Jūrmalas parkā un nākamnedēļ Pārventas Mežaparkā tiks uzsākta Džungļu talku pārbūve, kā ietvaros tiks uzstādītas 23 sertificētas un mūsdienīgas rotaļu iekārtas bērniem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Lai nodrošinātu bērniem jaunas, sertificētas un aizraujošas rotaļu iekārtas, Jūrmalas parkā tiks uzstādītas 15 jaunas rotaļu iekārtas un izveidota vingrošanas zona ar stiepšanās un spēka vingrojumu iekārtām. Savukārt Pārventas Mežaparkā tiks uzstādītas 8 jaunas rotaļu iekārtas ar kompleksu šķēršļu un rāpšanās tīklu elementu grupu, kas būs paredzētas dažādām bērnu vecuma grupām, sākot no 3 gadiem. Šīs jaunās iekārtas bērniem nodrošinās pilnvērtīgu fizisko, sociālo un kognitīvo spēju attīstību.

Būvdarbu laikā, kas ilgs līdz augusta beigām, abas Džungļu takas tiks daļēji norobežotas. Aicinām vecākus ar bērniem apmeklēt Bērnu pilsētiņu, bērnu parku “Fantāzija” vai citus labiekārtotos rotaļu laukumus Ventspilī, kas norādīti: ŠEIT .

Rūpēs par bērnu drošību pašvaldības iestāde ik pavasari arī organizē visu pilsētas bērnu parku, rotaļu laukumu iekārtu un āra trenažieru sertificētu pārbaudi, apliecinot iekārtu atbilstību aktuālajām drošības prasībām, tādejādi veidojot drošu vidi bērniem, lai maksimāli samazinātu iespējamo traumu risku rotaļu laukumos.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums