22°C
20°C

Foto autors Ventspils Augstskola

Publikācijas datums 13.09.2023

19. septembrī 16.30 Ventspils Augstskolas bibliotēkā, Inženieru ielā 101, ikviens interesents varēs piedalīties Ventspils Augstskolas docetājas un dzejnieces Vitas Balamas vadītajā dzejas darbnīcā “Slotas un atslēgas”.

Ikdienā Vita Balama strādā Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātē un māca studentiem angļu valodu. Vitai ļoti patīk savs darbs, un viņa ir ne tikai cienīta pasniedzēja studentu vidū, bet ir arī ļoti radoša personība, izpaužoties gan gleznojot, gan rakstot dzeju no darba brīvajā laikā. Un ne tikai – dažreiz mūza atlido arī strādājot, un tad viss tiek pierakstīts.

Jau skolas gados Jelgavā tapa pirmie dzejas mēģinājumi skolas literārajā žurnālā “Kaija”. Nopietnākie mēģinājumi ir apkopoti pašizdotos dzejoļu krājumos “Tālums…Tuvums…” (2005) un “Mani gadalaiki” (2007). Publicēšanas procesā ir jaunākais dzejoļu krājums “Pieskāriens”.

Aktuāla tematika Vitas dzejā ir mūžam nenovecojošās attiecības gan starp līdzcilvēkiem, gan notikumiem tuvākā un tālākā apkārtnē.

Dzejas darbnīcā “Slotas un atslēgas” ļausim fantāzijai lidot pat uz slotas, ja vajadzēs, iztēlei atslēdzot visbrīnumaināko atziņu, atmiņu un izjūtu apcirkņus!

Radošākam domu lidojumam uz dzejas darbnīcu līdzi vajag paņemt atslēgu saišķi.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums