-5°C

Foto autors Ventspils Kultūras centrs

Publikācijas datums 09.10.2023

Ilūziju šovs “Iluzionists Edžus ūdenī” pārsteigs ikvienu ar Baltijas valstīs neredzētiem trikiem. Unikāli priekšnesumi – izbēgšana no ūdens kastes, stand-up komēdija, roku veiklības triki, hipnoze, asprātīgas psiholoģiskas spēles ar skatītājiem un daudz citu brīnumainu notikumu. Ar pārsteigumu, spriedzes un humora piepildīto šovu, Iluzionists Edžus priecēs skatītājus vairākās Latvijas pilsētās – Ventspils Kultūras centrā 15. oktobrī plkst. 18.00.

Karājoties gandrīz stundu ar galvu uz leju 40 metru augstumā, ko tiešraidē skatījās vairāki tūkstoši cilvēku, Iluzionists Edžus izsludina aizraujošu ilūzijas šovu tūri pa Latviju. Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti.

Iluzionists, kam TikTok seko vairāk kā 270 000 cilvēku un, kurš savu vārdu ir ierakstījis Ginesa rekordu grāmatā, savā šovā rādīs ilūzijas, kas pārsteigs ikvienu apmeklētāju.

“Veidojot šovu, iedvesmojos no pasaules slavenākajiem iluzionistiem kā Harija Hudīni, Deivida Bleina, Deivida Koperfīlda un citiem, lai pēc vakara ikviens varētu būt gandarīts par lieliski pavadītu laiku,”– saka Iluzionists Edžus.

“Demonstrēšu izbēgšanu no ūdens kastes, būs stand-up komēdija, roku veiklības triki, hipnoze, asprātīgas psiholoģiskas spēles ar skatītājiem un mēģināšu radīt cilvēkos izbrīnu vēl dažādos citos veidos!”– turpina Iluzionists Edžus. Šovos piedalīsies arī izcilais bundzinieks Sanijs Bondars, kurš šovu atspirdzinās ar kolosālu sitaminstrumentu pavadījumu.

Iluzionista Edžus šova biļetes var iegādāties:Ticketshop.lv

Informācija par mākslinieku pieejama viņa mājaslapā www.iluzionisti.lv
Sekot Iluzionistam Edžum var arī viņa soctīklos:
TikTok
YouTube
Instagram

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums