8°C
10°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 24.04.2023

6. maijā plkst. 11.00 Piedzīvojumu parkā ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona.  Latvijā šis gads tiek aizvadīts Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku zīmē, tāpēc velobraucienam izvēlēts atbilstošs moto “Velodancis”, tāpēc aicinām brauciena dalībniekus padomāt par sava velosipēda un apģērba vizuālo noformējumu, izrotājot velosipēdus un izvēloties apģērbu ar  tautiskiem elementiem, un pavadīt braucienu ar skaļām dziesmām.

No plkst. 10:00 līdz plkst. 12:00 iespējami satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu reisu atcelšana vai kavēšanās. Informāciju par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā variet uzzināt zvanot pa tālruni 63622422.

Velobrauciens notiks divās trasēs – Garā trase (8,6 km) un mazā trase bērniem (2,1km). Pulcēšanās notiks Ventspils Piedzīvojumu parkā. Pirmie trasē dosies bērni, pulcēšanās no plkst. 10:00 – 10:10, starts plkst. 10:15.

Bērnu distance (2,1 km) – Starts Piedzīvojumu parkā – Saules iela – Pionieru iela – Ganību iela – Krustkalnu iela – finišs Piedzīvojumu parkā.

Garās trases dalībniekiem pulcēšanās starta vietā no plkst. 10:30 – 10:55, starts plkst. 11:00. 

Garā trase (8,6 km) – Starts Piedzīvojumu parkā – Saules iela – Lielais prospekts – Kroņu iela – Loču iela – K.Valdemāra iela – Ostas iela – Prāmju iela – Kuldīgas iela – Ganību iela – Krustkalnu iela – finišs Piedzīvojumu parkā.

Brauciena maršruts pieejams ŠEIT.

Atceries par drošību!

Atgādinām, ka, dalībniekiem piedaloties velobraucienā, jāizmanto aizsargķivere, kura kritiena gadījumā pasargā braucēja galvu no smagām traumām. Neviens riteņbraucējs nav pasargāts no paša nejaušām kļūdām. Labāk, lai krītot saskrāpējas un ieplaisā ķivere, nevis gūsti traumas Tu pats! Likums nosaka, ka bērniem līdz 12 gadu vecumam ķivere ir obligāta.

Pasākums organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Turpmākā informācija Ventspils valstspilsētas mājas lapā www.ventspils.lv.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums