21°C
19°C

Foto autors Jauniešu māja

Publikācijas datums 13.12.2022

Visu iemīļotie svētki – Ziemassvētki tuvojas aizvien ātrāk un ātrāk, un arī Ventspils Jauniešu māja piedāvā dažāda veida Ziemassvētku darbnīcas gan lieliem, gan maziem!

Šo piektdien, 16. decembrī plkst. 18:00 Ventspils 6. vidusskolā tiks rīkotas piparkūku cepšanas sacensības “BAKE-OFF: piparkūku edition” – pasākums, kurš šogad ir bijis viens no Ventspils jauniešu iecienītākajiem. Šoreiz noskaidrosim, kura komanda ir pati meistarīgākā un prasmīgākā šo Ziemassvētku gardumu cepēja. Kamēr piparkūkas cepsies, dalībniekiem papildus būs iespēja iemācīties saiņot dažādu formu un izmēru dāvanas.

Ieeja ir bezmaksas, piedalīties var jebkurš, neatkarīgi no vecuma un prasmēm, kā arī visi materiāli piparkūku pagatavošanai tiks nodrošināti.

Visu decembri, katru piektdienu, Ventspils Jauniešu māja organizē dažādas, ar svētku tematiku saistītas, aktivitātes, kurās piedalīties aicināts ir ikviens ventspilnieks. 

Iepriekšējās divās darbnīcās tika veidoti eglīšu ornamenti no māla un dažādiem otrreizējiem materiāliem, kā arī, pateicoties uzņēmuma “Diānas Sveces” atbalstam, jauniešiem bija iespēja pašiem liet smaržīgas sveces.  

Ja tev vēl nav bijusi iespēja piedalīties kādā no pasākumiem, tad nāc ciemos piektdien! 

Vairāk informācijas par Ventspils Jauniešu mājas pasākumiem meklē: Ventspils Jauniešu mājas Instagram un Facebook profilos vai arī mājaslapā: jauniesi.ventspils.lv.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums