22°C
20°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 10.01.2023

Līdz ar jaunā gada iestāšanos turpinās Ventspils pašvaldības organizētais fotokonkurss “Mazais ventspilnieks” par tēmu “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī”. Aicinām ģimenes ar bērniem būt aktīviem un piedalīties.

Fotokonkurss norisināsies līdz 2023. gada 28. februārim. Atbilstoši tēmai “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī” aicinām ģimenes iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir bērns vecumā līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) uz e – pastu: [email protected]. Iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda: vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e‑pasts). Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai.

Fotokonkursam iesūtītās fotogrāfijas vērtēs šim mērķim īpaši izveidota programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija. Priekšroka tiks dota tām fotogrāfijām, kurās būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, kā arī tiks ņemta vērā atbilstība noteiktajai tēmai, fotogrāfiju oriģinalitāte un kvalitāte. Konkursa darbi tiks vērtēti nākamo divu nedēļu laikā pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām. Trīs labāko fotogrāfiju autori iegūs balvas.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos un Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums