0°C
9°C

Foto autors Ventspils Kultūras centrs

Publikācijas datums 10.05.2023

14. maijā plkst.11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” Ventspils Mūzikas vidusskolas kora “Nošu spēles” skolēni un skolotājas aicina uz īpašu koncertuzvedumu “Saldumu impērijas festivāls beķerejā “Solfedžo””.

“Saldumu impērijas festivāls” ir burvīgs ceļojums uz pasauli, kur beķerejā “Solfedžo” rosās Eklērkūkas, Čupačupi, Marmelādes, Šokolādes un citi gardumi, kas dzied un dejo, draudzējas un strīdas. Izrāde kā neaizmirstam piedzīvojums patiks visiem, kuri mīl saldumus.

Ventspils Mūzikas vidusskolas talantīgie skolēni iejutīsies saldumu pasaules varoņu lomās, izpildot Valda Zilvera komponēto mūziku. Izrādes libreta autore un režisore ir Ineta Kalniņa. Lomās: MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” koris “Nošu spēles”, skolotājas Sandra Lielanse, Lorija Cinkusa, Rudīte Tālberga un Anitra Niedre. Šīs izrādes pirmizrādi jau ir noskatījušies vairāk nekā 800 skatītāji.

“Saldumu impērijas festivāls” brīnišķīgā svētdienā ļaus bērniem pavadīt laiku kopā ar saviem vecākiem, īpaši māmiņām, kurām šī diena būs īpaša.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Bezmaksas pasākums.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums