17°C

Foto autors Ventspils kērlinga klubs

Publikācijas datums 06.06.2023

Ventspils Piedzīvojumu parkā otrdien, 6. jūnijā, sāksies Ventspils pilsētas 12. atklātais čempionāta petankā, kur sacensības četrās disciplīnās noritēs līdz pat oktobrim. Sacensības sāks un jūnijā aizvadīs dubultspēļu pāri, jūlijā turpinās trijnieku komandas, augusta sākumā notiks TIR jeb precizitātes metienu sacensības, bet no augusta vidus līdz pat oktobrim sacentīsies vienspēļu spēlētāji.

Dubultspēlu sacensībā piedalīsies astoņi komandas, un sākumā dalībnieki aizvadīs savstarpējo spēļu apli, pēc kurām četras labākās  izslēgšanas spēlēs cīnies par medaļām.

Dubultspēles noritēs vēl atlikušajos vecajos petankas laukumos – kā zināms, saistībā ar rodeļa trases izbūvi, petankas laukumu novietne tiek pārcelta, pavisam netālu no esošajiem turpat Piedzīvojumu parkā, un pagājušajā  nedēļā  jau sākta to izbūve.

Ventspils pilsētas 12. atklāto čempionātu petankā organizē Ventspils kērlinga kluba petankas sekcija un tas  notiek ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Ventspils brīvostas pārvaldes atbalstu.  

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums