9°C
9°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 10.05.2023

Līdz ar pavasarīgajiem laika apstākļiem volejbola spēlētājiem un līdzjutējiem ir sagatvoti visi brīvpieejas Ventspils pludmales volejbola laukumi. Kā ik gadu tajos ir uzlikti volejbola tīkli, savilktas laukumu līnijas un sagatavots smilts segums.

Sportotāju rīcībā ir četri laukumi Pludmales volejbola stadionā pie Zilā karoga pludmales, kā arī pieejami pārējie divi pludmales volejbola laukumi pie Pārventas pamatskolas un vēl divi pļavā pie Viada degvielas uzpildes stacijas.  Sezonā kopumā ir pieejami deviņi aprīkoti un brīvi pieejami pludmales volejbola laukumi.

Ventspilī pludmales volejbola dzīve norit aktīvi – arī šovasar gaidāms Latvijas čempionāta posms, kā arī vairāki Latvijas Jaunatnes čempionāta posmi jaunietēm un jauniešiem. Sezonā pludmales volejbola laukumos notiek arī turnīrs “Jūras kauss”.

Tāpat ikdienā pludmales volejbola laukumos trenējas pludmales volejbola klubs “BLOKS” un volejbola klubs “Ventspils”, kā arī tos treniņiem izmanto individuālie interesenti.  Treniņi notiek pēc grafika, kas izvietots pludmales volejbola stadionā pie informācijas stenda.

Lai veiksmīga pludmales volejbola sezona!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums