-5°C

Publikācijas datums 25.10.2023

Lai sekmētu nodarbinātības līmeņa palielināšanos, veicinot jaunu pakalpojumu izveidi un uzņēmējdarbības attīstību reģionā, projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros tiešsaistē 3.novembrī tiek rīkots seminārs par digitālo inovāciju ieviešanu dažādu nozaru uzņēmumos.

Semināru vada Dr. oec. Ina Gudele, lektore ar vairāk kā 25 gadu starptautisku pieredzi informācijas tehnoloģiju attīstībā, pārzina uzņēmumu un jaunu pakalpojumu attīstības specifiku.

Mērķauditorija: esošie un topošie Kurzemes reģiona uzņēmēji;

Semināra norise: 3. novembris no plkst. 9.30-13.30;

Semināra norises vieta: MS Teams platforma;

Pieteikšanās semināram līdz 1. novembrim, aizpildot anketu: ŠEIT.

Semināra programma:

Semināra tēmas:

  • Digitālās transformācijas iespējas Latvijā
  • Uzņēmuma darbības optimizācijas sistēmas
  • Digitālās transformācijas procesu plānošana un finansējuma iegūšana

Seminārs ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots.

Semināru organizē Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā”  ietvaros.Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums