11°C
10°C

Foto autors Ventspils Kultūras centrs

Publikācijas datums 03.05.2023

Svētdien, 7. maijā, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” mazajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem tiks piedāvāta vides izglītības izrāde “Draudzēsimies”. Izrādes aizraujošais sižets pamācīs, kā kļūt par dabas labāko draugu, lai nekad nebūtu jārīko talkas un jātīra meži.

Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” izrāde “Draudzēsimies” palīdzēs izprast, cik svarīgi ir pareizi sašķirot un pārstrādāt atkritumus, kā arī mudinās rūpēties par dabu. Teicējs Šostiks Bostiks aizvedīs bērnus uz pasaku mežu, kur kopā ar dzīvniekiem un putniem atklās, ka daži cilvēki nezina, kur izmest papīrus un bundžas, kas traucē dzīvniekiem mežā.

Izrādi iestudējis Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” Agitas Lieldidžas Trupas vadībā. Tekstu sarakstījis Pēteris Trups, mūziku radījis Andris Eniņš, scenogrāfiju veidojis Aldis Kļaviņš, bet krāsainās lelles darinājušas mākslinieces Anitra Saulīte un Astra Dzērve. Luga tapusi pēc SIA “Zaļā josta” vides izglītības mācību grāmatas “Draudzēsimies” motīviem.

Bezmaksas pasākums.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, finansē Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums