-5°C

Foto autors Ventspils Kultūras centrs

Publikācijas datums 31.10.2023

5. novembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” būs iespēja iepazīt sunīti Pifu, runci Herkulesu, krustmāti Agati un daudzus citus jautrajā un gudrību pilnajā muzikālajā izrādē “Mūsu Pifiņš”.

Pifiņš ir neierastu talantu īpašnieks – tas staigā uz pakaļkājām, runā un pat spēj lasīt grāmatas. Šo priecīgo varoni un viņa draugus ar lielu mīlestību un radošumu ir iestudējusi Šlokenbekas muižas kultūras centra teātra studijas “Kāre” aktieri, vadītājs Aigars Gaigals, un vokālās studijas “Dūkurīši” dziedātāji, ar pedagoģēm Viju Fogeli un Ilzi Alberingu.

Spāņu mākslinieks Žozē Arnāls iepazīstināja pasauli ar Pifu 1948. gadā Francijā. Viņš bija cilvēks, kurš izdzīvoja grūtus laikus, bet izmantoja savu komiksa zīmētāja talantu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību sociālajiem jautājumiem. Pifa tēls kļuva tik populārs, ka tas iedvesmoja dažādus darbus – stāstus, izrādes, multfilmas un daudz ko citu, kurus veltīja šim draudzīgam un neaizmirstamam varonim. Pifiņš ir skolotājs un draugs, gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tas ir atstājis paliekošu ietekmi mākslas vēsturē.

Bezmaksas pasākums.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums