15°C
18°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 10.07.2024

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 13.jūlijā, no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 sabiedriskais transports ievērojami kavēsies gan visos Ventspils pilsētas, gan atsevišķos reģionālajos sabiedriskā transporta maršrutos.

Autobusu kavēšanās saistīta ar satiksmes ierobežojumiem motociklu parādes brauciena laikā. Lai arī satiksmes ierobežojumi plānoti īslaicīgi, tas jūtami ietekmēs sabiedriskā transporta kustību visā pilsētā, jo brauciena maršrutā iekļautas ielas, kurās ir intensīva sabiedriskā transporta kustība. Līdz ar to Autobusu kavēšanās prognozējama visos sabiedriskā transporta maršrutos, tāpat iespējams, ka atsevišķos pilsētas maršrutos kādu reisu nebūs iespējams izpildīt līdz galam.

Tā kā no plkst.13.00 tiek slēgta satiksme Vasarnīcu ielā posmā no Aizsaules ielas līdz Inženieru ielai, autobuss maršrutā nr.23 “Meža kapi – Ventspils Nafta” plkst.12:45 no Celtnieku ielas kursēs tikai līdz centram.

Ventspils novada maršrutos kavēšanās gaidāma maršrutos uz Mazirbi  -atiet no autoostas plkst. 14.25 un Ugāli – atiet no autoostas plkst. 14.50. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, aicinām braucienus plānot savlaicīgi!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums