20°C
18°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 25.01.2023

Ģimenes ir aicinātas pavadīt svētdienu kopā ar Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” muzikālo izrādi “Puteklītes piedzīvojumi” 29. janvāri plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija”.

Izrādes mūzikas autors ir Andris Eniņš, lugas autors un dziesmu tekstu autors ir Pēteris Trups, mūzikas aranžētājs ir Normunds Kalniņš. Izrādes darbība notiek ziemīgā Pasaku mežā, starp piesnigušām eglēm un lāstekām, kas mirdz kā dārgakmeņi. Tik skaistā dienā visiem vajag sanākt kopā, priecāties un rotaļās iet. Bet Puteklīti neviens nepamanīja un neuzaicināja. Kā rīkoties Puteklītei? Vai Puteklīte kādu satiks? To varēs uzzināt izrādē “Puteklītes piedzīvojumi”.

Liepājas Ceļojošais leļļu teātris “Maska” ir viens no vecākajiem profesionālajiem nevalstiskajiem leļļu teātriem Latvijā (dibināts 1994. gadā).

Atgādinām, ka  aukstajā ziemas periodā pasākumi bērnu pilsētiņās notiks divas reizes mēnesī. Nākamais pasākums notiks 5. februārī. Sekojiet līdzi informācijai Ventspils Kultūras centra mājas lapā kulturascentrs.ventspils.lv.

Pasākumu ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu organizē Ventspils Kultūras centrs.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums