20°C
20°C

Foto autors PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts"

Publikācijas datums 12.12.2022

Svētdien, 18. decembrī, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā «Fantāzija» notiks pasākums ģimenēm ar bērniem «Minionu ziemas talka», kura laikā tiks sveikti PSIA «Ventspils labiekārtošanas kombināts» rīkotā zīmējumu konkursa «Dabas vērtība = mūžīga!?» uzvarētāji. Kopskaitā 52 veiksmīgākie konkursam iesniegtie darbi iekļauti jaunajā «Ventspils labiekārtošanas kombināta» 2023. gada kalendārā.

Pateicībā par dalību zīmējumu konkursā «Dabas vērtība = mūžīga!?», kā arī atzīmējot kalendāra atvēršanas svētkus, «Ventspils labiekārtošanas kombināts» sadarbībā ar Ventspils Kultūras centru aicina uz pasākumu – ziemas talku kopā ar bērnu iemīļotajiem animācijas filmu tēliem Minioniem. Tuvojoties Ziemassvētkiem, Minioni aicina ventspilniekus pavadīt laiku kopīgās rotaļās un jautrās izdarībās, kas atgādinās par vides izglītības tēmām, tostarp par atkritumu šķirošanu. Tāpat būs iespēja apgūt Minionu valodu, kā arī iegūt Minionu suvenīru. Pasākuma laikā sadarbībā ar A/S «Latvijas Zaļais punkts» tiks nodrošināta iespēja nodot nederīgās baterijas.

«Ventspils labiekārtošanas kombināts» ik gadu rīko zīmējumu konkursu Ventspils skolu audzēkņiem. Šoreiz skolēni bija aicināti krāsās ietērpt pārdomas par dabas vērtībām, to saglabāšanu un nozīmi cilvēka dzīvē. Kopumā konkursam tika iesniegti 175 darbi, no kuriem žūrijas vērtējumā 52 interesantākie, radošākie un veiksmīgākie iekļauti jaunajā 2023. gada sienas pārliekamajā kalendārā. Tā ir tradīcija, ko uzņēmums turpina jau sesto gadu pēc kārtas. Kalendāru ar Ventspils bērnu un jauniešu zīmējumiem saņems ne tikai konkursā pārstāvētās izglītības iestādes un kalendārā redzamo zīmējumu autori, bet kā pārsteigumu arī daļa «Ventspils labiekārtošanas kombināta» klientu.

Zīmējumu konkursam iesniegtie darbi no 27. decembra būs apskatāmi izstādē norēķinu kases telpā Pils ielā 12.

Bezmaksas pasākums.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums