-1°C

Foto autors Kristaps Anškens

Publikācijas datums 26.10.2023

18. novembrī plkst. 16.00 koncertzāle “Latvija” aicina apmeklēt Latvijas Republikas Proklamēšanas 105. gadadienai veltītu svētku koncertu Ventspilī, kurā piedalīsies solisti – Gunta Gelgote (soprāns), Zane Volberga (klavieres), Aigars Reinis (ērģeles), kā arī Ventspils Kamerorķestris, jauktie kori “Ventspils” un “Līvzeme”, Ventspils Bigbends, vokālais kvartets “Neaizmirstulītes”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents Aigars Meri.

Koncerta ievadā klausītājus svētkos sveiks Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.

Koncertprogrammas pirmajā daļā tiks atskaņots Indras Rišes dziesmu cikls ar Vizmas Belševicas, Knuta Skujenieka un Andreja Eglīša dzeju – “Manai Zemītei’”, kā arī Riharda Dubras skaņdarbs “Te Deum”, savukārt koncerta otrajā daļā dzirdēsim populāras latviešu komponistu dziesmas un skaņdarbus  Ventspils bigbenda un vokālā kvarteta “Neaizmirstulītes” izpildījumā.

Koncertu organizē SIA “Kurzemes filharmonija”. Ieeja bez maksas. Ieejas kartes uz 18. novembra svētku koncertu pieejamas no 7. novembra plkst. 12.00 koncertzāles “Latvija” kasē. Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos, koncertzāles “Latvija” mājas lapas un sociālo tīklu kontos.

Līdzīgi raksti

Lielais laukums 1

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums