22°C
20°C

Foto autors Ventspils Kultūras centrs

Publikācijas datums 28.04.2023

13. maijā Ventspilī jau piecpadsmito reizi norisināsies Pārventas svētki, kurus atklās lielais svētku gājiens no Pārventas pamatskolas līdz sporta hallei “Pārventa”. Svētku koncertā dzirdēsim gan vispārizglītojošo skolu audzēkņus, gan arī svētku īpašos viesus – iemīļoto dziedātāju Intaru Busuli un Abonementa orķestri. Radošas darbnīcas bērniem, kafejnīcas, atrakcijas un vispārēja jautrība Pārventas centrā.

Rīta pusē Pārventas iedzīvotājus ielās sveiks muzikālais vilcieniņš. Savukārt plkst.12.00 svētku gājienā piedalīsies Ventspils 3. un Pārventas pamatskolas audzēkņi un pedagogi, kā arī pirmsskolu mācību iestāžu audzēkņi ar saviem vecākiem, tāpat arī pašvaldības iestādes un uzņēmumi. Svētku gājienu kuplinās pūtēju orķestris “Ventspils” un Ventspils bungu grupa. Stāšanās gājienam Pārventas pamatskolas pagalmā, bet tā maršruts no Pārventas pamatskolas, ejot pa Tārgales ielu, ar noslēgumu laukumā pie sporta halles “Pārventa”.

No plkst. 12.30 svētku koncertā uz lielās skatuves izskanēs Pārventas pirmsskolu izglītības iestāžu mazo audzēkņu rūpīgi gatavotie priekšnesumi, skolu audzēkņu muzikālās programmas un pasākuma vadītāja Edvarda Griezes muzikāls sveiciens svētkos. Pusapaļās jubilejas īpašajā reizē viesosies dziedātājs Intars Busulis un Abonementa orķestris, kuru koncerts sāksies plkst. 14.00.

Pasākuma laikā darbosies kafejnīcas, bērniem būs iespēja savus talantus atklāt dažādās aktivitātēs un darbnīcās, savukārt, Pārventas bibliotēka visus aicinās savās radošajās darbnīcās un izzinošā orientēšanās spēlē “Pārventas detektīvs”.

Sportiskākās ģimenes un sporta draugus gaidīs jautras un azartiskas stafetes sporta halles “Pārventa” futbola laukumā.

Plkst. 17.00 svētkus noslēgs koncerts Pārventas bibliotēkā ar jauktā kora “Līvzeme” un Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņu dalību.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums