18°C
18°C

Publikācijas datums 20.06.2024

Augusta pirmā nedēļas nogale ir laiks, kad ziedošās Ventspils ielas, parki, laukumi un skvēri ir smaidošu ļaužu pilni. Tas ir Pilsētas svētku laiks. Šogad svinēsim no 2. līdz 4. augustam. Aicinām pieteikties tirgotājus un amatniekus tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā – 3. augustā.

Svētku galvenās norises atgriezīsies Ostas ielas promenādē. Saglabātas arī tradicionālās norišu vietas citur pilsētā – Lielais laukums, Rātslaukums, Annas ielas pagalms, Livonijas ordeņa pils pagalms, Vecpilsētas tirgus laukums, Reņķa dārzs, Piedzīvojumu parks, bērnu pilsētiņas, Piejūras brīvdabas muzejs un citviet. Aicināti pieteikties ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu zaļā tirgus produktu ražotāji, mākslinieki/ individuālie meistari, mājražotāji un amatniecības produktu piedāvātāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, dabīgo našķu tirgotāji, no dabas un dabīgiem materiāliem darinātu preču ražotāji un citi. Īpaši aicinām pievērst uzmanību tirdzniecības vietas tematiskam svētku noformējumam un iekārtojumam.

Pieteikšanās dalībai tirdziņā no 20. jūnija līdz 14. jūlijam (ieskaitot), aizpildot elektroniski pieteikšanās veidlapu ŠEIT.

Tirdzniecības koordinatore – Mairita Grebe, tel. 26609285, e-pasts: [email protected]

Tirdzniecības noteikumi un vietu izvietojuma plāns ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Ventspils, Latvija

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums