21°C
19°C

Publikācijas datums 09.01.2023

24. janvārī plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, pasākumu zālē viesosies kriminālromāna “Mans nabaga pirāts” autors un politikas vērotājs Jurģis Liepnieks.

Aicinām ikvienu interesentu izmantot iespēju uzdot jautājumus autoram klātienē.

Kriminālromāns “Mans nabaga pirāts” jau kopš tā iznākšanas 2022. gada vasarā ir Latvijā pārdotāko grāmatu priekšgalā, ticis daudz apspriests, ir saņemts daudz pozitīvu atsauksmju no lasītājiem.

17. oktobrī J.Liepnieks sociālajā tīklā “Twitter’’ ierakstīja: “Būt devīto nedēļu Latvijas lielākā grāmatu tirgotāja “Jānis Roze” TOP 1.vietā – tas pārspēj manas ambiciozākās cerības. Milzīgs prieks.” Vietnē goodreads.com ar 309 balsojumiem grāmatas reitings šobrīd ir 4.39 jeb četras pilnas zvaigznes no piecām. Grāmatas sižets vēsta par Maratu, kurš pēc sešpadsmit laulības gadiem vēlas nogalināt savu sievu. Grāmatas “varoņi ir filozofi, kas pieņem nepareizus lēmumus, bet uzdod sev pareizus jautājumus. Romāns par mīlestību, noziegumu un sodu,’’ teikts anotācijā. Grāmatas izdevējs ir SIA “Zanes grāmatas”.

Ventspils bibliotēkā, struktūrvienībās ir pieejami kopumā pieci romāna eksemplāri, un uz tiem lasītāji gaida rindā. Novadu bibliotēkās ir vēl pieci eksemplāri, arī tie lielākoties ir izsniegti. Aicinām sekot līdzi izsniegumam, un atgādinām, ka ir pieejams starpbibliotēku abonements, pasūtot grāmatu no jebkuras biblitotēkas Ventspils pilsētā un novadā.

2014. gadā J.Liepnieks kopā ar Nilu Saksu sarakstīja kriminālromānu “Nāve – tās nav beigas”. Lielākoties J.Liepnieks sabiedrībā zināms kā polittehnologs un sabiedrisko attiecību speciālists, interneta žurnāla ”Puaro.lv” publicists.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums