21°C
19°C

Ik gadu marta izskaņā visā Eiropā tiek atzīmēta “Digitālā nedēļa”, kuras mērķis ir aicināt iedzīvotājus aktīvāk izmantot dažādas tehnoloģijas un e-pakalpojumus, kā arī pilnveidot savas prasmes. Ventspils Digitālais centrs “Digitālā nedēļas” ietvaros sarūpējis bagātīgu programmu, un iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties daudzveidīgos pasākumos.

Šogad “Digitālā nedēļa” norisināsies no 25. līdz 29. martam un pasākumu nodrošināšanā ir iesaistījušies dažādi partneri: Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA), “Tomega”, Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris, Ventspils Izglītības pārvalde, Ventspils Jauniešu māja un projekts “DigiYouth”, uzņēmumi: “ELKO EP Baltic”, “Schneider Electric Latvia”, “Ubiquiti Networks” un “EuroDK”.

fsfsafdsdfdsfsdf

dasdsadsfdfsdf
fdsfsdfdsf

Digitālā centra organizēto pasākumu kalendārs

Pirmdiena, 25.marts:

10:00 – 12:00 Produktu fotografēšana: tehniskie pamati un digitālā pēcapstrāde 1. nodarbība. Vada: Ģ.E.Stepiņš. Praktiskas nodarbības par savu produktu fotografēšanu un kvalitatīvu foto veidošanu, neskatoties uz pieejamo tehniku. Vietu skaits ir ierobežots. Norises vieta: Ventspils Digitālais centrs.

Otrdiena, 26. march:

9:00 – 17:00 Datorologa konsultācijas. Iespēja bez maksas pārbaudīt savu datoru un tā drošības līmeni pret datorvīrusiem un citām ļaunprātīgām datorprogrammām. Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās pa tālr. 63607607. Norises vieta: Ventspils Digitālais centrs.

Related events

Related events

Calendar of current events in Ventspils and the region

Follow us