17°C
11°C

Foto autors Brīvostas pārvalde

Publikācijas datums 07.05.2023

Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” 2023.gada sezonu sāks  trešdien, 10.maijā. Ostas ielas promenādes atjaunošanas darbu dēļ šogad kuģītis tūristus gaidīs pie piestātnes, kas atrodas blakus piemineklim jūrniekiem un zvejniekiem.

Ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” ir viens no populārākajiem Ventspils pilsētas tūrisma un atpūtas objektiem. No maija līdz oktobrim tas 5–7 reizes dienā ved interesentus aptuveni 45 minūšu garā braucienā pa Ventu, kura laikā ir iespēja aplūkot Ventas upes grīvu, vecpilsētu, Ventspils brīvostas industriālo teritoriju un jūras vārtus. 

Ostas ielas posmā, kur ierasti bijusi “Hercoga Jēkaba” piestātne, jau drīzumā sāksies atjaunošanas darbi, kas turpināsies līdz gada beigām. Tieši tāpēc ekskursiju kuģīša piestātne šosezon būs citā vietā – blakus piemineklim jūrniekiem un zvejniekiem. Pilsētas viesiem, iespējams, vieglāk būs orientēties, meklējot norādes par ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs” skulptūras “Govs ceļotāja” tuvumā.

Biļetes iespējams iegādāties kasē. Bērni līdz 10 gadu vecumam uz kuģīša drīkst atrasties tikai pieaugušo pavadībā. Ventspils brīvostas pārvalde vērš uzmanību uz to, ka reisi var tikt atcelti vai grafika laiki izmainīti neparedzētu apstākļu, stipra vēja vai miglas dēļ.

Ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” Ventspilī kursē kopš 1995.gada. 

Informācija par kursēšanas grafiku, biļešu cenām un rezervāciju grupu braucieniem ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums