-4°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 21.09.2023

Visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim notiks #BeActive Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku bez maksas sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

25. un 29. septembrī plkst. 18:30 pie Enkuru Parka centrālās ieejas notiks nūjošanas prasmju pilnveidošana veselīgai un aktīvai dzīvei “NĀC NŪJOT!”, kurā ikviens interesents aicināts uzzināt, izmēģināt, apgūt, pilnveidot un iespējams kliedēt mītus par nūjošanu nūjošanas nodarbībām. Nodarbības intensitāte un fiziskā slodze tiks piemērota visām vecuma grupām. Nodarbība tiks veidota, lai dalībnieki uzzinātu par nūjošanas ekipējumu, drošas nūjošanas pamatprincipiem, atpazītu biežākās nūjotāju kļūdas un to ietekmi uz veselību. Nodarbībā tiks veikti nūjošanas tehnikas apguves vingrinājumi, iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumi, kā arī nūjošana distancē. Aktīvākos nodarbību dalībniekus gaida noderīgi pārsteigumi. Nodarbību vadīs Aiva Rupeika.

Eiropas Sporta nedēļā paredzētas fiziskās aktivitātes visām iedzīvotāju grupām. Ikviens varēs iesaistīties un sportot gan izglītības iestādēs, darba vietās, sporta un fitnesa klubos, gan arī brīvā dabā. Aktīvās nedēļas ietvaros lieli un mazi varēs doties pārgājienā, iepazīties ar orientēšanās sportu vai piedalīties veloorientēšanās pasākumā. Atvērtās durvju dienas plānotas Olimpiskā centra “Ventspils” atlētikas zālēs un dažādās sporta nodarbībās.

Ar Eiropas Sporta nedēļas programmu iespējams iepazīties portālā www.ventspils.lv .

Pasākumi organizēti Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Aicinām būt aktīviem un piedalīties sporta aktivitātēs! 

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums