-4°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 03.10.2023

Ceturtdien, 12. oktobrī, plkst.17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, pasākumu zālē vietējie Ventspils un Ventspils novada dzejnieki, kā arī citi interesenti, kam ir tuva radoša pašizteiksme dzejas formā, aicināti satikties pasākumā “Dzejolis, ko atceros. Brīvais mikrofons”.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja deklamēt sev personīgi dzīvē nozīmīgākos paša autora sacerētos vai cienītu citu autoru dzejoļus, kas iespiedušies atmiņā.

Iespējams, tā ir tikai četrrindīte, kas ievērota agrā jaunībā un dzejoļa turpinājums jau piemirsies, un varbūt pat vairs neatminamies, kas ir vārsmu autors. Satiksimies, lai kopīgi apspriestu šo fenomenu – cilvēka atmiņu – un aptvertu, kādi literāti, kādas tēmas un frāzes sirdī rezonē un ir vienojošas  mums, ventspilniekiem, un Ventspils novadā dzīvojošajiem.
Dzejas vakars iecerēts kā sadraudzības pasākums brīvā gaisotnē.

Pasākumā dalību jau apstiprinājusi idejas autore, literāte un novadpētniece Laimdota Sēle, kā arī dzejnieki Margarita Putniņa, Ina Anševica un Edijs Rozentāls, Dace Laksberga un citi.
Aicinām pieteikties līdz 9.oktobrim, zvanot Ventspils bibliotēkas Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vecākajai bibliotekārei Aijai Volkai (mob.29233624).

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums