21°C
19°C

Foto autors Ventspils Komunālā pārvalde

Publikācijas datums 08.09.2023

Jau nākamajā nedēļā, 15. septembrī, savu ikgadējo sezonu noslēgs Būšnieku ezera laivu bāze, kas aizvadījusi ļoti aktīvu vasaras makšķerēšanas sezonu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Būšnieku ezera laivu bāze apmeklētājiem sniedz iespēju iznomāt dažāda izmēra un ietilpības laivas, kas paredzētas ne tikai makšķerēšanai, bet arī ģimenēm ar bērniem, lieliskai atpūtai pie dabas. Tāpat uz vietas ir pieejams labiekārtots ezera krasts ar ierīkotu ugunskura vietu un nojumi piknikam. Būšnieku ezera laivu bāze sezonu ik gadu uzsāk 1. maijā un sezonu beidz 15. septembrī.

Būšnieka ezers kļuvis par brīnišķīgu aktīvās atpūtas cienītāju objektu, kura īpašo dabas skaistumu tagad iespējams izbaudīt ne tikai peldētājiem un laivotājiem, bet arī velobraucējiem, skrējējiem, pastaigu mīļotājiem un arī ornitologiem. Projekta “Dabas lieguma “Būšnieku ezera krasts” infrastruktūras pilnveidošana” īstenošana pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem sniedz iespēju mērot 8km garu maršrutu visapkārt Būšnieku ezeram – Būšnieku ezera dabas taka, ko ik gadu apmeklē vairāk nekā 20’000 aktīvās atpūtas cienītāji. Ap ezeru ir izbūvēta gājēju ietve un veloceliņš, izveidota 187 m metrus gara gājēju laipa un tās galā skatu platforma putnu vērošanai, labiekārtota peldvieta un piknika vietas.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums