14°C
19°C

Foto autors Biedrība “Šmiedrība”

Publikācijas datums 23.08.2023

Jau trešo gadu pēc kārtas Ventspils Augstskolas dārzu ieskandinās „Vasaras noslēguma svētki”, kur jaunieši, studenti un interesenti aicināti kopīgi pavadīt vasaru un sagaidīt rudens iestāšanos. Šogad svētki norisināsies sestdienā, 9. septembrī, visas dienas garumā.

Aizvadītajā gadā Ventspils Augstskolas dārzā tika uzņemti ap 500 „Vasaras noslēguma svētku” apmeklētājiem. Arī šogad pasākums tiek plānots divās daļās, tādēļ aicinām ikvienu doties uz Ventspils Augstskolas dārzu (Inženieru ielā 101 no Dzeņu ielas puses) jau no plkst. 13.00.

Svētku pirmajā daļā no plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00 bez maksas varēsiet piedalīties – “Iespēju festivālā”, kas ir iespēja jauniešiem, Ventspils uzņēmumiem un organizācijām iepazīt vienam otru, kā arī uzzināt par kvalitatīvām brīvā laika pavadīšanas, prakses un darba iespējām pilsētā. Iespēju festivālā varēsiet sastapt: Swedbank Latvia, Studentu digitālo aģentūru BASAFUL, Ventspils dizaina darbnīcu RADE, Bucher Municipal Latvia, JA Latvia, Zemessardzes 46. kājnieku bataljonu, Europe Direct Ventspils punktu, Ventspils Bibliotēku, SIA „Kurzemes filharmonija”, Ventspils Augstskolas Studentu padomi, biedrību „Šmiedrību”,  BrainGames, JDK „Strautuguns”, biedrību „Piedzīvojumu gars”, SIA Aspired,  SIA VK Tranzīts holdinga sabiedrību, kurā apvienota daļa Ventspils Brīvostas lielāko uzņēmumu – SIA VK Terminal Services, SIA VK Ekspedīcija, SIA Bio-Venta, kā arī citus. Organizācijas apmeklētājiem būs sarūpējušas dažādas interesantas aktivitātes, kā arī neformālā gaisotnē būs iespēja uzzināt par to darbību un iespējām iesaistīties.

Otrajā daļā no plkst. 19.00 līdz plkst. 02.00 norisināsies nakts ballīte un dejas, kur varēs iepazīt un dzirdēt dažādus Latvijas jaunos, daudzsološos mūziķus. Nakts ballītē uzstāsies grupa „THE TUNES” (plkst. 19.00),  Ventspils uzlecošā zvaigzne grupa „Bukte” (plkst. 20.00), reperis Tumši Sarkana Maģija (plkst. 21.00), multi-mākslinieks I MEAN LOVE (plkst. 22.00), indie/pop grupa „Sub Scriptum” (plkst. 23.00), ar atkārtotu uztāšanos grupa „Bukte” (plkst. 00.00) un ballīti techno ritmos noslēgs Ventspils reiva mūzikas apvienība REVENTA.CO (plkst. 01.00).

Biļetes uz nakts ballīti aicinām iegādāties tiešsaistē ticketshop.lv – https://ej.uz/VNS23-BILETES
Biļetes iepriekšpārdošanā – 5 EUR, pasākuma dienā – 7 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam un personām, uzrādot invaliditātes apliecību, ieeja bezmaksas.

Par garšīgu ēdienu parūpēsies mūsu sadarbības partneri „Vanilla Dreamz”, savukārt slāpes remdēs uzņēmums “Viss labi”. Teritorijā ienest stikla taru, savu pārtiku vai dzērienus nav atļauts. Nepilngadīgajiem ieeja uz nakts daļu tikai pilngadīgu personu pavadībā un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Vairāk informāciju meklē: https://www.facebook.com/events/9860751610666725

Svētkus organizē: biedrība “Šmiedrība” (@smiedriba).
Svētki top sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību, Bucher Municipal, Ventspils Augstskolu, Ventspils Augstskolas Studentu padomi, VentSystem.lv un VK Tranzīts holdingu – VK Terminal Services, VK Ekspedīcija, Bio-Venta.

Projektus “Iespēju festivāls” un “Vasaras noslēguma svētki” finansē Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums