-2°C

Foto autors Ventspils Komunālā pārvalde

Publikācijas datums 19.10.2023

Iestājoties vēsākiem laika apstākļiem un tuvojoties pirmajām rudens salnām, uz rudens un ziemas periodu pilsētā atslēgs dzeramā ūdens brīvkrānus, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Pilsētā, līdz ar strūklaku ieziemošanas procesa uzsākšanu, tuvāko dienu laikā atslēgs arī dzeramā ūdens brīvkrānus. Ventspilī ir pieejami vairāki dzeramā ūdens punkti jeb āra brīvkrāni, kur pieejams tīrs un kvalitatīvs ūdens no centralizētās ūdensapgādes sistēmas. Tie ir uzstādīti Kuldīgas ielā pie autoostas, Tirgus laukumā, pludmalē, Bērnu pilsētiņā, bērnu parkā “Fantāzija” un Reņķa dārzā. Pilsētā esošie dzeramā ūdens brīvkrāni darbojas tikai sezonāli, no maija līdz oktobrim.

Dzeramā ūdens brīvkrānus Ventspilī uzstādīja, lai iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sniegtu iespēju bez maksas iegūt tīru un svaigu dzeramo ūdeni. Šāda iniciatīva ir ļoti draudzīga videi, jo uzpildot ūdeni savās pudelēs, samazinās PET pudeļu iegāde. Turklāt ventspilnieki pozitīvi novērtē pilsētas ūdens kvalitāti – tas ir kvalitatīvs, tīrs, pieejams un videi draudzīgs.

Pašvaldības SIA „Ūdeka” informē: „Ventspils iedzīvotāju aptaujas rezultāti liecina, ka ar pilsētas dzeramā ūdens kvalitāti ir apmierināti 96% ventspilnieku un 89% to ikdienā lieto arī savā uzturā”.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums