5°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 03.05.2023

7. maijā plkst. 17:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē notiks Latvijas Basketbola līgas finālspēle starp Basketbola klubu “Ventspils” un Basketbola klubu “VEF Rīga”. Spēles puslaikā ap plkst. 17:45 Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs sveiks sportistus un viņu trenerus par panākumiem Eiropas čempionātā svarcelšanā

Ar naudas balvām tiks sveikti:

Ritvars Suharevs, kuršizcīnīja zelta medaļu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, summā paceļot 336 kilogramus (raušanā 152 kg un grūšanā 184 kg). Abos vingrinājumos un summā Ritvars sasniedza jaunus Latvijas rekordus un izcīnīja sudraba medaļu raušanā.

Daniela Ivanova, kura  izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 76 kilogramiem, summā  paceļot 222 kilogramus (raušanā 96 kg un grūšanā 126 kg). Grūšanā Daniela izcīnīja sudraba medaļu.

Artūrs Plēsnieks, kuršizcīnīja 4. vietu svara kategorijā līdz 102 kilogramiem, summā paceļot 374 kilogramus (raušanā 168kg un grūšanā 206kg). Grūšanā Artūrs izcīnīja bronzas medaļu.

Armands Mežinskis, kurš izcīnīja 6. vietu svara kategorijā līdz 89 kilogramiem, summā paceļot 352 kilogramus (raušanā 154 kg un grūšanā 198 kg). Grūšanā Armands izcīnīja bronzas medaļu.

Tiks sveikti arī sportistu treneri Eduards Andruškēvičs  un Viktors Ščerbatihs par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!