-5°C

Foto autors Ventspils Digitālais centrs

Publikācijas datums 06.10.2023

Ceturtdien, 5. oktobrī,  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika apstiprināti grozījumi Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils Digitālais centrs” un zinātnes centra VIZIUM maksas pakalpojumu cenrāžos. Tāpat domes sēdē tika apstiprināti Digitālās transformācijas centra telpu nomas un VIZIUM gada abonementa tarifi, kā arī jaunas piemērojamās atlaides zinātnes centra apmeklējumam.

Mainoties dokumentu un datu pavairošanas un apstrādes pakalpojumu sniegšanā izmantotajām iekārtām, izmantoto izejmateriālu cenām, kā arī pakalpojumu sniegšanā iesaistīto darbinieku darba un citām saistītajām izmaksām, radusies nepieciešamība aktualizēt pakalpojumu tarifus. Ventspils Digitālais centrs arī aktualizējis izmaksas mācību kursu, telpu nomai, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pakalpojumiem, kā arī biroja un citiem pakalpojumiem. Tāpat tika apstiprināti tarifi jaunā Digitālā transformācijas centra telpu nomai.

Savukārt zinātnes centra VIZIUM darbības nodrošināšanai aktualizētas radošo tehnoloģiju darbnīcu, dažādu bērnu, pieaugušo un korporatīvo pasākumu izmaksas, kā arī konferenču zāles nomas izmaksas. Tāpat tiks piedāvāts jauns pakalpojums – personalizēts VIZIUM gada abonements, kas sniegs iespēju gada laikā apmeklēt zinātnes centru 12 reizes par izdevīgu un fiksētu cenu.

Papildinātas arī piemērojamās atlaides zinātnes centra VIZIUM apmeklējumam:

  • 10% atlaide tiks piemērota:
    • pedagogiem, uzrādot starptautiski atzīto pedagogu identifikācijas karti (ITIC),
    • skolēniem un studentiem, uzrādot ISIC karti.
  • 15% atlaide tiks piemērota:
    • visām grupām no Ventspils valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādēm;
    • Ventspils vispārizglītojošo skolu skolēniem, uzrādot skolēnu apliecību.

Atlaides tiek piemērotas jebkurai biļetei un tās nesummējas.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums