-5°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 28.09.2023

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 1.oktobrī plkst. 11:00 aicinām piedalīties meža un piejūras pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Staldzenes stāvkrasta pludmales stāvlaukuma, kurā notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

Pārgājienā var piedalīties ikviens interesents un dalība tajā ir bez maksas. Maršruta garums 12 kilometri un to iespējams veikt 3 stundās. Maršruts ved pa piejūras mežiem Staldzenes un Liepenes apkārtnē. Maršrutā iekļauts Mazezers un Staldzenes stāvkrasts. Gājiena grūtības pakāpe – viegls. Piemērots nūjotājiem un ģimenēm ar bērniem. Pārgājiena laikā dalībnieki tika cienāti ar siltu putru, kā arī būs pārsteigumi no organizatoriem un balvu izloze.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruni 26490802.

Pārgājiens ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus.

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Aicinām būt aktīviem un piedalīties sporta aktivitātēs! 

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums