3°C
11°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 19.05.2023

No 22. līdz 28. maijam Ventspilī notiks Veselības nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

22. maijā plkst. 09:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles 3.zālē notiks vingrošanas nodarbība senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

22. maijā plkst. 19:00 pie Enkuru Parka centrālās ieejas notiks nūjošanas prasmju pilnveidošana veselīgai un aktīvai dzīvei “NĀC NŪJOT!”, kurā ikviens interesents aicināts uzzināt, izmēģināt, apgūt, pilnveidot un iespējams kliedēt mītus par nūjošanu nūjošanas nodarbībām. Nodarbības intensitāte un fiziskā slodze tiks piemērota visām vecuma grupām. Nodarbība tiks veidota, lai dalībnieki uzzinātu par nūjošanas ekipējumu, drošas nūjošanas pamatprincipiem, atpazītu biežākās nūjotāju kļūdas un to ietekmi uz veselību. Nodarbībā tiks veikti nūjošanas tehnikas apguves vingrinājumi, iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumi, kā arī nūjošana distancē. Aktīvākos nodarbību dalībniekus gaida noderīgi pārsteigumi. Nodarbību vadīs Aiva Rupeika.

23. maijā plkst. 18:00 Reņķa dārzā tiks dots starts velobraucienam pa pilsētas veloceliņiem un tā garums plānots 15 kilometri. Finišā dalībnieki saņems nelielus pārsteigumus no organizatoriem.

23. maijā plkst. 19:00 Ūdens Piedzīvojumu parkā notiks bez maksas peldētapmācība pieaugušajiem peldēšanas treneres Nataljas Ņevostrujevas vadībā.   

Pasākumi organizēti ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Uzziņas pa epastu: sporta.parvalde@ventspils.lv vai pa tālr. 63624412 un visa informācija www.ventspils.lv

Nāc un piedalies, esi vesels un aktīvs!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums