12°C
12°C

Foto autors Monta Blāze

Publikācijas datums 17.05.2023

Ventspils Pilsētas svētku organizatori aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus, kā arī  pašvaldības uzņēmumus un iestādes piedalīties svētku gājienā, kas notiks 5. augustā no plkst. 11.00 līdz 12.00 maršrutā Lielais prospekts posmā no Katoļu līdz Brīvības ielai.

Kā ik gadu, augusta pirmajā nedēļas nogalē Ventspils svin svētkus. Šogad tiks atzīmēta pilsētas 700+33 dzimšanas diena VENTSPILS SVĒTKI – VIRPULĪ. Par godu svētkiem, līdztekus visdažādākajiem pasākumiem, notiks arī tradicionālais, iedzīvotāju un pilsētas viesu iecienītais svētku gājiens.

Mudinot ikvienu piedalīties šajā aktivitātē, organizatori uzsver, ka, tikai iesaistoties un kopīgi darbojoties, svētki izdosies tādi, kas radīs prieku un lepnumu gan pašiem pilsētniekiem, gan viesiem.

Pilsētas svētku gājienā aicināti piedalīties Ventspils pašvaldības iestādes, uzņēmumi, dienesti, filiāles un citi. Veidojot atraktīvus darbinieku tērpus, izvēloties prezentācijas veidu vai īpašu tehniku parādei, uzņēmumi ne vien iepriecinās klātesošos, bet arī gūs iespēju prezentēt savu uzņēmumu un kolektīvu plašam skatītāju lokam. Kuplināt gājienu īpaši gaidīti arī Ventspils pilsētas iedzīvotāji un viesi, draugu un radu saimes.

Pieteikties gājienam iespējams līdz 24. jūlijam e-pastā: svetku.gajiens@ventspils.lv, norādot uzņēmuma vai iestādes nosaukumu, atbildīgās personas kontaktinformāciju, informāciju par gājiena dalībnieku un tehnisko vienību skaitu, kā arī informāciju gājiena komentētājiem. Papildu informācija pa tālr.: +371 26632410, kontaktpersona – Sigita Migoļa.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums